• Slider 210

O společnosti

Historie firmy JAVA CAR DESIGN začala v roce 1995.


Majitel, pan Sławomir Jaworski, se rozhodl začít podnikat v oblasti výroby koženého automobilového čalounění, když se ukázalo, že čalounění v jeho nově pořízeném voze je provedeno z eko kůže, jejíž kvalita je rozhodně nižší, než u pravé přírodní kůže. Na trhu chyběla společnost, která by profesionálně a naprosto perfektně vyráběla pravé kožené čalounění na individuální objednávky, takže uskutečnil svůj záměr a vytvořil JAVA CAR DESIGN.


Po více než 20 letech vášně a úspěchů je prestiž JAVA CAR DESING výsledkem vysoké kvality, originality nabízených služeb a soustředění na potřebách a očekáváních Zákazníků.
Specializací naší společnosti je kožené čalounění, hlavní pro motoristické, letecké a jachtařské odvětví.


Spolupracujeme s výrobci, hlavními dovozci a dodavateli, které provádějí zakázky pro vozové parky a realizujeme zakázky individuálních Zákazníků.
Moderní vozový park, zkušení profesionálové a nejkvalitnější kůže, to vše tvoří standard JAVA CAR DESIGN, který je synonymem pro perfektní provedení.


Naše výrobky podrobujeme striktním testům a nepřestáváme se systematicky a důsledně rozvíjet.
Díky zkušenostem, které jsme získali, máme zasloužené renomé nejvyšší kvality provedení jako lídr a průkopník na trhu personalizací a stylizací interiérů.